Dyrektorzy:

Katarzyna Sołtysiak – dyrektor szkoły

Aleksandra Bagińska – wicedyrektor

Agnieszka Zielińska – wicedyrektor

 

Nauczyciele: Przedmioty:
  • Danuta Andrys
język angielski
  • Joanna Baranowska
pedagog, technika
  • Krzysztof Beker
matematyka, informatyka
  • Beata Bździel
historia, wiedza o społeczeństwie
  • Danuta Chorążyczewska

 

chemia, nauczyciel współorganizujący proces edukacyjno-wychowawczy w klasie integracyjnej, wychowawca świetlicy
  • Anna Cierniak
geografia, przyroda, edukacja dla bezpieczeństwa
  • Anna Chudzik
język hiszpański
  • Sylwia Czerwińska
nauczyciel współorganizujący proces edukacyjno-wychowawczy w klasie integracyjnej
  • Agata Dembowska
nauczyciel współorganizujący proces edukacyjno-wychowawczy w klasie integracyjnej, wychowawca świetlicy
  • Sylwia Depczyńska
edukacja wczesnoszkolna
  • Anna Długosz
edukacja przedszkolna
  • Barbara Hatłas
wychowawca świetlicy
  • Sylwia Idziak
fizyka, nauczyciel specjalista
  • Anna Jagiełło
język angielski
  • Alicja Jankowska
nauczyciel współorganizujący proces edukacyjno-wychowawczy w klasie integracyjnej
  • Grażyna Kasprzak-Magiera
edukacja wczesnoszkolna
  • Joanna Kawczyńska
nauczyciel wspomagający
  • Anna Kotas
wychowawca świetlicy
  • Marzena Kucharska
nauczyciel wspomagający
  • Roksana Kurek
edukacja przedszkolna
  • Marlena Leśniak
matematyka
  • Karolina Łabenska
nauczyciel specjalista
  • Danuta
    Łazukiewicz-Durska
wychowanie fizyczne
  • Teresa Łuczak
wychowawca świetlicy
  • Inez Meissner
nauczyciel współorganizujący proces edukacyjno-wychowawczy w klasie integracyjnej, nauczyciel specjalista
  • Agnieszka Nowak
wychowanie fizyczne
  • Grzegorz Panek
biologia, wychowanie do życia w rodzinie, wychowawca świetlicy
  • Justyna Piekarska
język angielski, język polski
  • Jolanta Pioterek
nauczyciel bibliotekarz
  • Magdalena Pohl
język polski
  • Paweł Pożarycki
nauczyciel specjalista
  • Marta Radomska
język polski
  • Joanna Reimer-Krzywiec
nauczyciel współorganizujący proces edukacyjno-wychowawczy w klasie integracyjnej
  • Maria Sadowska-Boniecka
wychowawca świetlicy
  • Jolanta Smołka
nauczyciel współorganizujący proces edukacyjno – wychowawczy w klasie integracyjnej, język polski
  • Jolanta Sompolińska
religia
  • Małgorzata Stachowska
nauczyciel specjalista
  • Jolanta Stamburska
historia, informatyka
  • Małgorzata Staniszewska-Wróbel
wychowawca świetlicy
  • Rafał Strzyżewski
religia
  • Lidia Szczepańska
edukacja wczesnoszkolna
  • Monika Sztuczka
pedagog, nauczyciel współorganizujący proces edukacyjno-wychowawczy w klasie integracyjnej
  • Hanna Szydłowska
plastyka
  • Małgorzata Ślęzak
matematyka
  • Irena Tokariew-Weber
język rosyjski
  • Iwona Trojak
edukacja wczesnoszkolna
  • Weronika Turek
matematyka
  • Aneta Ubysz
wychowanie fizyczne, nauczyciel tańca
  • Anna Waligóra
nauczyciel specjalista
  • Jacek Wałęsa
język niemiecki
  • Sławomir Wartacz
etyka
  • Kinga Wiciak
edukacja wczesnoszkolna
  • Marta Wilak
muzyka, wychowawca świetlicy
  • Małgorzata Wilińska
język angielski
  • Justyna Woźny
nauczyciel współorganizujący proces edukacyjno-wychowawczy w klasie integracyjnej
  • Sonia Wójcik
język polski
  • Krystyna Wróblewska
język polski, język angielski
  • Beata Zdrojewska
edukacja wczesnoszkolna

 

Wychowawcy klas – rok szkolny 2019/20:

klasa 0a – Anna Długosz, Roksana Kurek

klasa 1a – Beata Zdrojewska

klasa 1b – Kinga Wiciak

klasa 2a – Grażyna Kasprzak–Magiera

klasa 2b – Lidia Szczepańska

klasa 3a – Iwona Trojak

klasa 3b – Sylwia Depczyńska

klasa 4a – Anna Cierniak

klasa 4b – Joanna Reimer–Krzywiec

klasa 5a – Sonia Wójcik

klasa 5b – Krzysztof Beker

klasa 5c – Joanna Kawczyńska

klasa 6a – Beata Bździel

klasa 6b – Anna Jagiełło

klasa 6c – Monika Sztuczka

klasa 7a – Jolanta Stamburska

klasa 7b – Marta Radomska

klasa 8a – Weronika Turek

klasa 8b – Jolanta Smołka