Nauczyciele: Przedmioty:
Danuta Andrys język angielski
Joanna Baranowska pedagog, wychowawca świetlicy
Krzysztof Beker matematyka, informatyka
Beata Bździel historia, wiedza o społeczeństwie
Danuta Chorążyczewska chemia, nauczyciel współorganizujący proces edukacyjno-wychowawczy w klasie integracyjnej, nauczyciel specjalista
Anna Chudzik język hiszpański
Anna Cierniak geografia, przyroda, edukacja dla bezpieczeństwa
Sylwia Czerwińska nauczyciel współorganizujący proces edukacyjno-wychowawczy w klasie integracyjnej, nauczyciel specjalista
Agata Dembowska nauczyciel współorganizujący proces edukacyjno-wychowawczy w klasie integracyjnej, wychowawca świetlicy
Sylwia Depczyńska edukacja wczesnoszkolna
Anna Długosz edukacja przedszkolna
Agnieszka Gronowska język angielski
Barbara Hatłas wychowawca świetlicy
Sylwia Idziak fizyka, matematyka, chemia
Anna Jagiełło język angielski
Alicja Jankowska nauczyciel współorganizujący proces edukacyjno-wychowawczy w klasie integracyjnej
Grażyna
Kasprzak-Magiera
edukacja wczesnoszkolna
Joanna Kawczyńska nauczyciel współorganizujący proces edukacyjno-wychowawczy w klasie integracyjnej, nauczyciel specjalista
Anna Kotas wychowawca świetlicy
Marzena Kucharska biologia, nauczyciel współorganizujący proces edukacyjno-wychowawczy w klasie integracyjnej, nauczyciel specjalista
Roksana Kurek edukacja przedszkolna
Karolina Łabenska nauczyciel specjalista, logopeda
Danuta
Łazukiewicz-Durska
wychowanie fizyczne
Inez Meissner nauczyciel współorganizujący proces edukacyjno-wychowawczy w klasie integracyjnej, nauczyciel specjalista
Agnieszka Nowak wychowanie fizyczne, współorganizujący proces edukacyjno-wychowawczy w klasie integracyjnej
Jolanta Pioterek nauczyciel bibliotekarz
Marta Radomska język polski
Joanna Reimer-Krzywiec biologia, nauczyciel współorganizujący proces edukacyjno-wychowawczy w klasie integracyjnej, nauczyciel specjalista
Jolanta Smołka nauczyciel współorganizujący proces edukacyjno – wychowawczy w klasie integracyjnej, język polski, nauczyciel specjalista
Jolanta Sompolińska religia
Małgorzata Stachowska nauczyciel specjalista, logopeda
Jolanta Stamburska historia, j. polski, informatyka
Małgorzata Staniszewska-Wróbel wychowawca świetlicy
Lidia Szczepańska edukacja wczesnoszkolna
Monika Sztuczka pedagog, WDŻ, nauczyciel współorganizujący proces edukacyjno-wychowawczy w klasie integracyjnej
Hanna Szydłowska plastyka
Małgorzata Ślęzak matematyka, religia
Irena Tokariew-Weber język rosyjski
Iwona Trojak edukacja wczesnoszkolna
Weronika Turek matematyka
Aneta Ubysz trener tańca
Anna Waligóra nauczyciel specjalista
Jacek Wałęsa język niemiecki
Sławomir Wartacz etyka
Kinga Wiciak edukacja wczesnoszkolna
Marta Wilak muzyka, wychowawca świetlicy
Justyna Woźny biologia, nauczyciel współorganizujący proces edukacyjno-wychowawczy w klasie integracyjnej, nauczyciel specjalista
Sonia Wójcik język polski, surdopedagog
Krystyna Wróblewska język polski, język angielski
Beata Zdrojewska edukacja wczesnoszkolna

 

Wychowawcy klas – rok szkolny 2020/21:

 

klasa 0a – Anna Długosz, Roksana Kurek

klasa 1a – Iwona Trojak

klasa 1b – Sylwia Depczyńska

klasa 2a – Beata Zdrojewska

klasa 2b – Kinga Wiciak

klasa 3a – Grażyna Kasprzak – Magiera

klasa 3b – Lidia Szczepańska

klasa 4a – Weronika Turek

klasa 4b – Sylwia Idziak

klasa 5a – Anna Cierniak

klasa 6a – Sonia Wójcik

klasa 6b – Krzysztof Beker

klasa 6c – Joanna Kawczyńska

klasa 7a – Beata Bździel

klasa 7b – Anna Jagiełło

klasa 7c – Monika Sztuczka

klasa 8a – Jolanta Stamburska

klasa 8b – Marta Radomska