Zajęcia rozwijające – kółka

Prowadzący Nazwa Termin i godzina
Pani Agnieszka Nowak Szkolne Koło Sportowe wtorek/czwartek godzina od 15:30 do 16:30
Pani Marta Wilak Chór Czwartek, godzina od14:35do 15:20
Pani Grażyna Kasprzak Magiera Koło teatralne Co druga środa, godzina od 12:30 do 14:00
Pani Anna Cierniak Koło ekologiczne
Pani Hanna Szydłowska Koło plastyczne Poniedziałek, godzina 8:55 do 9:40 wymiennie 10:50 do 11:35
Pani Krystyna Wróblewska Koło polonistyczne klasa 8 Czwartek godzina od 8.00 do 8.45
Pani Danuta Chorążyczewska Koło chemiczne 8b Środa, godzina 14:35 do 15:20
Pani Aneta Ubysz Zajęcia taneczne Czwartek, godzina 16:10 do 17:05
Pani Agnieszka Nowak

Pani Hanna Paterska

Szkolne Koło Turystyczne Wyjście raz w miesiącu
Pani Agnieszka Gronowska One,two, three – speak English with me – klasy 4 Co drugi czwartek, godzina 8:00 do 8:45
Pani Agnieszka Gronowska Straight to E8! – klasy 8 Co drugi piątek, godzina 14:35 do 15:20
Pani Beat Bździel Koło historyczne Co drugi czwartek, godzina od 8:00 do 8:45
s. Małgorzata Ślęzak Koło matematyczne klasa 8c Środa co dwa tygodnie godzina 7:00
Pani Agnieszka Nowak

Pani Joanna Baranowska

Roweromania Według bieżącego harmonogramu.
Pani Anna Jagiełło Zajęcia rozwijające z j. angielskiego dla klasy 6 Co drugi poniedziałek, godz. 13.45 – 14.30
Pani Anna Jagiełło Zajęcia rozwijające z j. angielskiego dla klas 5 Co drugi poniedziałek, godz. 13.45 – 14.30
Pani Weronika Turek Koło matematyczne dla klasy 7c Wtorek, godzina od 8:00 do 8:45
Pani Agata Dembowska Kółko – Terapia ręki – klasy 1-3 Co druga środa, godzina od 13:50 do 14:35
Pani Sonia Wójcik Koło teatralne 7a Piątek, godzina od 14:35 do 15:20

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

Prowadzący Przedmiot Termin i godzina
Pani Kinga Wiciak ZDW edukacja polonistyczna i matematyczna Klasy 1 i 2 co drugi tydzień poniedziałek, od godziny 13:00 – 13:45

klasy 3 – co tydzień czwartek, godzina od 13:50 do 14:35.

Pani Jolanta Stamburska ZDW język polski Wtorek, godzina od 14:35 do 15:20
Pani Agnieszka Gronowska Zajęcia wspomagające z języka angielskiego Wtorek, godzina od 8:00 do 8:45 (do końca grudnia)
Pani Weronika Turek ZDW matematyka klasy 4-8 Podział dzieci na grupy dokonał nauczyciel prowadzący.

Grupa 1 -Klasy 4a/4b/5b środa godzina od 8:00 do 8:45

(dokładne terminy zajęć: 8.09.; 6.10. ; 20.10. ; 17.11. ; 1.12. ; 29.12. ; 26.01. ; 9.02. ; 16.03. ; 30.03. ; 27.04. ; 25.05. ; 8.06)

Grupa 2 – Klasy 6a/7b wtorek, godzina od 14:35 do 15:25

(dokładne terminy zajęć: 7.09. ; 21.09. ; 26.10. ; 16.11. ; 14.12. ; 4.01. ; 25.01. ; 22.02. ; 15.03. ; 12.04. ; 3.05. ; 24.05. ; 21.06)

Grupa 3 – Klasy 7c wtorek, godzina 8:00 do 8:45 (dokładne terminy zajęć: 15.09. ; 6.10. ; 3.11. ; 24.11. ; 15.12. ; 12.01. ; 2.02. ; 2.03. ; 23.03. ; 13.04. ; 11.05. ; 1.06. ;
22.06)

Grupa 4 – klasy 7b/8a/8b środa godzina od 15:25 do 16:10 (dokładne terminy zajęć: 22.09. ; 13.10. ; 3.11. ; 1.12. ; 22.12. ; 12.01. ; 9.02. ; 3.03. ; 30.03. ; 20.04. ; 11.05. ; 8.06)

Grupa 5 – klasy 8c/7b środa godzina 15:25 do 16:10 (dokładne terminy zajęć: 29.09.; 20.10.; 10.11. ; 8.12.; 29.12. ; 19.01.; 16.02.; 9.03. ; 6.04. ; 27.04. ; 18.05. ; 15.06 )

Pan Krzysztof Beker Zajęcia wspomagające z matematyki klasa 8 Piątek, godzina 14:35
Pan Krzysztof Beker Zajęcia wspomagające z matematyki klasa 7 Piątek, godzina 13:45
Pani Weronika Turek Zajęcia wspomagające z matematyki klasa 7c Wtorek, godzina od 8:00 do 8:45
Pani Weronika Turek Zajęcia wspomagające klasa 6a Poniedziałek, od godziny 13:45 do 14:30
Pani Weronika Turek Zajęcia wspomagające klasa 5a Piątek, od godziny 8:00 do 8:45
Krystyna Wróblewska ZDW język polski dla klasy 7b Wtorek, 8.00 – 8.45