Każdy pierwszy piątek miesiąca | Liga matematyczna | Klasy 4-8 | Krzysztof Beker |
Do maja 2024 | Konkurs na „Najlepszego czytelnika” | Klasy 1-3 i 4-8 | Jolanta Pioterek |
I semestr | Przechodniu, wyjmij z teczki mózg elektronowy i nad losem Szymborskiej podumaj przez chwilę. Kolaże z Szymborską | Klasy 4-8 | Sonia Wójcik, Jolanta Stamburska, Jolanta Pioterek, Hanna Szydłowska, Krzysztof Beker, Weronika Piotrowska |
I semestr | Konkurs recytatorski wierszy Wisławy Szymborskiej | Klasy 4-7 | Sonia Wójcik, Jolanta Stamburska, Jolanta Pioterek, Hanna Szydłowska, Krzysztof Beker, Weronika Piotrowska |
I semestr | Model ukł. pokarmowego | Klasy 7 | Justyna Woźny, Joanna Reimer-Krzywiec |
26.09.23r. | Europejski Dzień Języków | Klasy 4-8 | Anna Jagiełło |
Do 10 11. 2023r. | Konkurs fotograficzny Złota jesień | Klasy 1-3 | Dominika Walewska |
X 2023r. | .Jesienny pejzaż | Klasy 1-3 | Patrycja Foterek Karolina Łabenska |
13.10.23r. | Jesienne rymobranie – konkurs literacko-plastyczny | Klasy III | Kinga Ratajczak-Zastawa Małgorzata Stachowska |
XI 2023- III 2024r. | Sportowa Liga | Klasy 4 – 8 | Hanka Paterska Agnieszka Nowak |
XII 2023r. | Chemiczny kalendarz adwentowy | Klasy 7-8 | Danuta Chorążyczewska |
XII 2023r. | Konkurs poezji lub piosenki w języku angielskim | Klasy 4-8 | Nauczyciele języków obcych |
XII 2023r. | Konkurs na kartkę świąteczną w wybranym języku obcym | Klasy 4-8 | Nauczyciele języków obcych |
XII 2023r | Mistrz wiedzy o Powstaniu Wielkopolskim 1918-1919 | Klasy 5 – 8 | Beata Bździel Joanna Kawczyńska |
XII -I | Model stawonogów | Klasy 6 | Justyna Woźny, Joanna Reimer-Krzywiec |
XII 2024r. | EduPak Polska- konkurs ekologiczny | Klasy 4 – 8 | Danuta Chorążyczewska |
II 2024r. | Walentynkowy Turniej Badmintona | Klasy 4 – 8 | Hanka Paterska Agnieszka Nowak |
II 2024r. | Konkurs recytatorski w językach obcych | Klasy 4-8 | Nauczyciele języków obcych |
II-III 2024r. | Konkurs fotograficzny W kropli wody | Klasy 4- 8 | Danuta Chorążyczewska Marzena Kucharska Agnieszka Nowak |
17.03.2024r | Dzień Świętego Patryka | Klasy 4-8 | Nauczyciele języków obcych |
21.03.2024r | Kangur Matematyczny | Klasy 2-8 | Mateusz Giętkowski |
III 2024r. | Szkolne dyktando z języka angielskiego | Klasy 4-6 i 7-8 | Nauczyciele języków obcych |
III 2024r. | Turniej wiedzy o mitologii | Klasy 5 – 6 | Sonia Wójcik, Weronika Piotrowska |
III 2024r. | Szkolny konkurs PISANKA 2024 | Klasy 1- 8 | Danuta Chorążyczewska Marzena Kucharska |
I -V 2024r. | Nietypowy układ okresowy | Klasy 7 – 8 | Danuta Chorążyczewska |
IV 2024r. | Konkurs ekologiczny z okazji Dnia Ziemi | Klasy 1 – 3 i 4- 8 | Danuta Chorążyczewska, Marzena Kucharska |
II – VI | Szkolny Konkurs Wzrostu Kryształów | Klasy 7 – 8 | Danuta Chorążyczewska |
V 2024r. | Konkurs wiedzy o krajach anglojęzycznych | Klasy 4-8 | Nauczyciele języków obcych |
V/VI 2024r. | Budowa człowieka i jego zdrowie | Klasy 7 | Justyna Woźny, Joanna Reimer-Krzywiec |
V/VI 2024r. | Tropami zwierząt | Klasy 6 | Justyna Woźny, Joanna Reimer-Krzywiec |
4.06.2024 r. | Fit Dance -Szkolny konkurs taneczny | Klasy 1-3 i 4-8 | Aneta Ubysz |