Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie,

Centrum Doradztwa Zawodowego dla Młodzieży w Poznaniu zaprasza na spotkanie, które odbędzie się na platformie ClickMeeting w najbliższą sobotę 14 maja w godzinach od 10:00 do 12:00. Będzie mowa o terminach oraz poszczególnych etapach wypełniania i składania wniosku. W trakcie spotkania szczegółowo omówione zostaną zasady tegorocznej rekrutacji do szkół ponadpodstawowych w Poznaniu i powiecie poznańskim.
Po kliknięciu w linka niczego nie instalujemy, nie pobieramy, wystarczy wpisać imię oraz email w odpowiednie miejsca. Do połączenia rekomendujemy przeglądarkę Chrome, inne przeglądarki mogą nie być tak stabilne (jeśli nie będzie widać obrazu, słychać dźwięku – jest to prawdopodobnie wina przeglądarki, proszę wtedy wejść koniecznie w linka z Chrome). Mikrofon i kamera nie są wymagane. Do dyskusji, zadawania pytań będzie dostępny dla wszystkich uczestników czat. Można połączyć się z telefonu lub tabletu, jednak wówczas będą mocno ograniczone możliwości brania udziału w chacie.

Doradczynie zawodowe, omawiając temat rekrutacji, posługiwać się będą materiałami, które dostępne będą w języku ukraińskim.

Po webinarze będzie można doradcom zawodowym zadać pytania na czacie. Jeśli będą mieli Państwo wątpliwości dotyczące indywidualnych sytuacji, w godz. 12.00 – 13.00 doradcy będą dodatkowo pełnić dyżur telefoniczny (61 855 76 04, 61 851 97 84).

Link do webinaru: https://cdzdm.clickmeeting.com/akcja-rekrutacja

Zachęcamy do skorzystania.