W ubiegłym tygodniu, we wtorek 18 czerwca odbyło się w auli naszej szkoły, uroczyste pożegnanie tegorocznych ósmoklasistów.
Podczas celebrowania zakończenia drugiego etapu edukacji, nie zabrakło momentów wzruszających – przemówień, podziękowań, laudacji, wypełnionych poczuciem dumy – listów gratulacyjnych i podziękowań dla rodziców. Wyróżnienia dla uczniów, którzy swoją pracą i postawą szczególnie odznaczyli się w mijającym roku szkolnym, przyznały także przedstawicielki Fundacji Światełko w Tunelu – pani Grażyna Wojciechowska, członek zarządu oraz pani Elżbieta Zielińska – przewodnicząca rady organizacji. Nagrody za osiągnięte wyniki w XIII Ogólnopolskiej Olimpiadzie z Języka Angielskiego, zorganizowanej przez Olimp School, z rąk pana Dominika Kołodzieja odebrali: Robert Promiński kl. 6A, Antoni Minkowski kl. 5A, Julian Subczyński kl. 5B – 1. miejsca ex aequo i Maksymilian Freitag kl. 6A – 3. miejsce.  Następnie wyróżnieni przez wychowawczynie klasy 8A – panią Annę Cierniak i panią Karolinę Pacholczyk zostali rodzice, którzy z zaangażowaniem i bezinteresownością działali na rzecz klasy oraz naszej placówki. Potem przyszła kolej na najlepszych ósmoklasistów. Prymusem szkoły w roku szkolnym 2023/ 2024 została uczennica klasy 8A Weronika Wieczorek. Na absolwentów czekała także multimedialna niespodzianka, przygotowana przez wychowawczynie klasy – prezentacja pt. „Radość najpiękniejszych lat”. Śmiechu było co niemiara!

Po części oficjalnej, nastąpiła część artystyczna. Przedstawienie oparte na fragmentach „Zemsty” Aleksandra Fredro, przygotowała, wraz z kilkoma nauczycielami, klasa 6A. Nie zabrakło śmiechu i radosnych okrzyków.

Naszym absolwentom życzymy samych sukcesów w kolejnych latach. Wierzymy, że będziecie z sentymentem wspominać czas spędzony z nami! POWODZENIA!